North Edge Mars 2, luxusné a odolné hodinky určené pre outdoorových nadšencov. Tieto hodinky vybavené pokročilými funkciami dokonale doplnia váš dobrodružný životný štýl.

štandardná cena: €66 –19 % €53 €44 bez DPH
Dostupnosť: Skladom
Môžeme doručiť do:
28.9.2023
Kód: MARS2/ORA
MARS 2 ORANGE
Akcia Novinka Tip
€66 –19 %
14 dní na vrátenie
14 dní na vrátenie
V prípade, že s hodinkami nie ste z akéhokoľvek dôvodu spokojní, ponúkame možnosť vrátenia tovaru bez udania dôvodu do 14 dní od nákupu.
Doručenie nasledujúci deň
Doručenie nasledujúci deň
Zabezpečujeme rýchle odoslanie - objednajte si hodinky do 13:00 a budete ich mať na druhý deň!

Podrobný popis

Zoznámte sa s multifunkčnými hodinkami North Edge Mars 2, ktoré sú určené pre každého moderného dobrodruha! Tieto hodinky sú ideálnym spoločníkom na každodenné nosenie aj na outdoorové aktivity.

PREČO NORTH EDGE MARS 2 ?

  • Multifunkčné hodinky
  • Monitorovanie zdravia
  • Rôzne športové režimy
  • Inteligentné upozornenia
  • Kompatibilita s rozhraním Bluetooth
  • Odolný dizajn
  • Pokyny a žiadosť v českom jazyku

MARS 2

Medzi kľúčové funkcie stránky North Edge Mars 2 patria:

Prijímanie oznámení
S telefónom North Edge Mars 2 budete mať všetky dôležité správy a hovory na dosah ruky vďaka oznámeniam z aplikácií, ako sú SMS, WeChat, QQ, Skype, WhatsApp, Facebook, LinkedIn, Twitter a ďalšie. Táto funkcia vám pomôže zostať v kontakte s okolitým svetom.

Pripomienky informácií
Táto inteligentná funkcia vás informuje o nových informáciách. Takto budete mať istotu, že nezabudnete na dôležité udalosti alebo stretnutia.

Monitorovanie zdravia
North Edge Hodinky Mars 2 vám poskytnú prehľad o vašom zdraví vďaka funkciám, ako je meranie srdcového tepu, krvného tlaku, kyslíka v krvi, krokomer a sledovanie spánku. Sledujte svoj zdravotný stav a udržiavajte sa v dobrej kondícii.

Športový režim
North Edge Mars 2 ponúka športové režimy pre beh, bicyklovanie, chôdzu, bedminton, basketbal, futbal a skákanie cez švihadlo. Sledujte svoj výkon, stanovte si ciele a dosiahnite svoje športové ambície s týmito všestrannými hodinkami.

Funkcia nájdenia
Praktická funkcia nájdenia vám pomôže rýchlo nájsť stratené hodinky, uľahčí vám život a ušetrí čas.

Funkcie budíka
North Edge Mars 2 umožňujú nastaviť budíky, ktoré vás zobudia alebo vám pripomenú dôležité udalosti. Táto funkcia vám pomôže udržať si prehľad a dodržiavať čas.

Zobrazenie historických informácií
Sledujte svoj výkon v priebehu času a zistite, ako sa váš životný štýl zlepšuje. Hodinky vám poskytnú prehľad o vašich doterajších úspechoch a výsledkoch.

Hudba kompatibilná s rozhraním Bluetooth
Podpora ovládania mobilného prehrávača prostredníctvom rozhrania Bluetooth umožňuje plynulé prepínanie medzi skladbami, zvyšovanie alebo znižovanie hlasitosti a prehrávanie alebo pozastavenie hudby. Vychutnajte si svoju obľúbenú hudbu pri športe alebo relaxácii.

Kontrola počasia
Vďaka funkcii kontroly počasia budete vždy informovaní o aktuálnom počasí vo vašej oblasti. Táto funkcia umožňuje plánovať deň alebo vonkajšie aktivity podľa počasia.

Aplikácia v českom jazyku
Používateľské rozhranie a aplikácie sú plne lokalizované do češtiny, čo zaručuje jednoduché a pohodlné používanie pre českých zákazníkov.

S hodinkami North Edge Mars 2 získate spoľahlivé, štýlové a funkciami nabité príslušenstvo, ktoré vás motivuje k aktívnemu životnému štýlu a zlepšeniu zdravia.

MARS 2 parametry

Dodatočné parametre

Kategória: Smart Watch
Hmotnosť: 0.048 kg
V spojení so smartfónom: áno
Farba ciferníka: čierna
Farba remienka: oranžová
Funkcie: stopky, odpočítavanie, bluetooth, krokomer, budíček, notifikace, meranie vzdialenosti, kalendár, podsvietenie displeja, výpočet kalórií, počasie, monitorovanie spánku, snímač srdcovej frekvencie, monitorovanie saturácie krvi kyslíkom, monitor krvného tlaku, ovládanie hudby, Režim Multisport
Materiál popruhu: silikón/guma
Pohon: batérie
Štýl: športové, outdoor
Tvar: okrúhle
Určenie: pánske, dámske, unisex
Vodotesné: Menej ako 50 m
Zobrazenie času: digitálne

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Affiliate program