Viac ako mestské hodinky. Inteligentné hodinky TRACKER v elegantnom mestskom štýle v sebe ukrývajú dokonalý fitness tracker so športovými režimami, meračom krvného tlaku a vodotesnosťou IP67.

€3 €3 bez DPH
Dostupnosť: Momentálne nedostupné
Kód: TRACK/BLC
14 dní na vrátenie
14 dní na vrátenie
V prípade, že s hodinkami nie ste z akéhokoľvek dôvodu spokojní, ponúkame možnosť vrátenia tovaru bez udania dôvodu do 14 dní od nákupu.
Doručenie nasledujúci deň
Doručenie nasledujúci deň
Zabezpečujeme rýchle odoslanie - objednajte si hodinky do 13:00 a budete ich mať na druhý deň!

Podrobný popis

Nesúďte podľa vzhľadu. Hoci smart hodinky NORTH EDGE TRACKER na prvý pohľad vyzerajú ako elegantný kúsok do mesta, okrem moderného dizajnu ponúkajú aj širokú škálu športových funkcií. Sú vybavené krokomerom, monitorom srdcového tepu, barometrom, výškomerom a kompasom. Tieto hodinky nie sú len obyčajným módnym doplnkom.

Prečo NORTH EDGE TRACKER?

  • Nenápadný dizajn a 4 farebné varianty
  • Monitor srdcovej frekvencie
  • Monitor krvného tlaku
  • Barometer, výškomer, kompas
  • Funkcia rýchleho nabíjania
  • Integrovaný prehrávač hudby

800

Moderný dizajn a pohodlné nosenie
Jasný 1,28" displej a moderný dizajn zariadenia TRACKER vás zaujmú na prvý pohľad. Telo hodiniek je vyrobené zo zliatiny zinku a displej je krytý minerálnym sklom, ktoré ho chráni pred poškodením. Silikónový remienok TPU zaisťuje dokonalé pohodlie pri nosení. Hodinky sú k dispozícii aj v štyroch štýlových farbách. Vyberte si aj vy.

Váš osobný manažér
Hodinky TRACKER sa postarajú o to, aby ste vždy dodržali svoj plán. V skutočnosti sú vybavené časovými funkciami, ktoré vám uľahčia každodenný život. Ráno sa prebudíte presným budíkom, počas dňa budete mať k dispozícii širokú škálu oznámení a večer si zmeriate svoj športový výkon pomocou športového režimu. Stačí ich spárovať s telefónom pomocou technológie Bluetooth.

Monitor dennej aktivity
Ako každé dobré inteligentné hodinky, aj hodinky NORTH EDGE TRACKER sú vybavené monitorom dennej aktivity, ktorý zaznamenáva každý váš krok, počíta prejdenú vzdialenosť, spálené kalórie a tempo cvičenia. Tieto hodinky vás nenechajú zaháľať.

Monitor srdcovej frekvencie
Ak chcete dosiahnuť skvelé fitness výsledky, je nevyhnutné sledovať optimálnu tepovú frekvenciu počas cvičenia. K spaľovaniu tukov a formovaniu postavy dochádza len na určitých úrovniach. Hodinky NORTH EDGE TRACKER s optickým snímačom na spodnej strane monitorujú vašu optimálnu tepovú frekvenciu, aby vám pomohli dosiahnuť vaše ciele. Hodinky sú vybavené aj snímačom krvného tlaku.

Vyberte sa na túru
Za fasádou elegantných hodiniek sa skrýva oveľa viac. Hodinky TRACKER od spoločnosti NORTH EDGE sú vybavené výškomerom a barometrom, takže na svojich túrach môžete sledovať nadmorskú výšku, rýchlosť stúpania, tlak vzduchu a ďalšie údaje.

Digitálny kompas a GPS
So zariadením NORTH EDGE TRACKER s integrovaným GPS a digitálnym kompasom sa už nikdy nestratíte. Či už vás život zavedie na romantický výlet do rušných ulíc mesta, alebo vás dobrodružstvo zavedie hlboko do lesa, spoľahnite sa na hodinky, ktoré vždy vedia cestu späť.

Funkcia rýchleho nabíjania
Hodinky majú 180 mAh batériu, ktorá na jedno nabitie vydrží až týždeň používania. Na spodnej strane hodiniek sa nachádza nabíjací port, ku ktorému jednoducho pripojíte nabíjačku pomocou magnetu. Vďaka funkcii rýchleho nabíjania môžete hodinky nabiť na 100 % do 2 hodín.

Režim spánku
Poznajte svoje spánkové návyky. Hodinky NORTH EDGE TRACKER sú vybavené režimom spánku, ktorý monitoruje váš spánok počas celej noci, rozlišuje jednotlivé fázy a výsledky zobrazí na smartfóne hneď po prebudení.

Vodotesnosť do hĺbky 1 metra
Tieto hodinky majú väčší športový potenciál, než by ste si mysleli. Vďaka odolnosti voči vode IP67 ich môžete bez obáv vziať aj do bazéna. Certifikát IP67 znamená, že je odolný voči vode počas 30 minút do hĺbky 1 metra.

Hudobný prehrávač na zápästí
Žiadne fitnes cvičenie sa nezaobíde bez hudby. Hodinky NORTH EDGE TRACKER sú preto vybavené aj hudobným prehrávačom, ktorým môžete ovládať prehrávač v telefóne. Nalaďte si svoju obľúbenú skladbu.

89

Dodatočné parametre

Kategória: Chytré hodinky na behanie
Hmotnosť: 0.07 kg
V spojení so smartfónom: áno
Farba ciferníka: farebný displej
Farba remienka: čierna
Funkcie: LED displej, stopky, odpočítavanie, bluetooth, krokomer, budíček, notifikace, meranie vzdialenosti, dálková spoušť fotoaparátu, teplomer, výpočet kalórií, monitorovanie spánku, snímač srdcovej frekvencie, rýchle nabíjanie
Materiál popruhu: silikón/guma
Pohon: batérie
Štýl: športové, outdoor, elegantný
Tvar: okrúhle
Určenie: pánske, dámske, unisex
Vodotesné: Menej ako 50 m
Zobrazenie času: analógové a digitálne

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Affiliate program