CROSS FIT 3

Výkonné športové hodinky pre športových nadšencov s pokročilým sledovaním zdravotného stavu a viacerými tréningovými režimami.

štandardná cena: €133 –27 % €97 €81 bez DPH
Dostupnosť: Skladom
Môžeme doručiť do:
22.5.2024
Kód: CROSS3
CROSS FIT 3
CROSS FIT 3
Novinka Tip
€133 –27 %
14 dní na vrátenie
14 dní na vrátenie
V prípade, že s hodinkami nie ste z akéhokoľvek dôvodu spokojní, ponúkame možnosť vrátenia tovaru bez udania dôvodu do 14 dní od nákupu.
Rýchla expedícia do 24 hodín!
Rýchla expedícia do 24 hodín!
Vašu objednávku odošleme do 24 hodín od objednania.

Podrobný popis

Pozrite si North Edge CrossFit 3: Ideálna kombinácia športu a práce pre aktívny životný štýl. Tieto multifunkčné hodinky ponúkajú sledovanie zdravotného stavu, tréningové režimy, navigáciu GPS a ďalšie inteligentné funkcie pre váš každodenný život. Dokážu merať srdcový tep, profil nadmorskej výšky, barometer a prinášajú pohodlné ovládanie hudby alebo upozornení z telefónu. North Edge CrossFit 3 je váš spoľahlivý partner pre šport a prácu.

Prečo práve NORTH EDGE CROSS FIT 3?

 • Sledovanie GPS
 • Meranie srdcovej frekvencie
 • Barometer, výškomer a kompas
 • Funkcia rýchleho nabíjania
 • Prehrávač hudby
 • Režim spánku
 • Intuitívna aplikácia
 • Štýlový dizajn
 • Pokyny v českom jazyku

  GPS

Široká škála funkcií
North Edge Hodinky CrossFit 3 ponúkajú pestrú škálu funkcií pre šport, prácu a každodenný život vrátane monitorovania tepovej frekvencie, športových režimov, GPS navigácie, upozornení z telefónu a ďalších funkcií, vďaka ktorým ich môžete používať na rôzne účely. Tieto hodinky vám pomôžu optimalizovať čas a zefektívniť rutinné činnosti.

Automatická detekcia športovej aktivity
Hodinky inteligentne rozpoznajú, aký šport práve vykonávate, a automaticky aktivujú príslušný športový režim, vďaka čomu môžete presne sledovať svoje tréningy, športové návyky a výkony. Tento prístup vám umožní sústrediť sa na športové ciele bez potreby manuálneho nastavovania.

Monitorovanie zdravia a kvality spánku
Vďaka integrovaným funkciám, ako je monitorovanie srdcového tepu a spánku, vám hodinky pomáhajú monitorovať a zlepšovať vaše zdravie, kvalitu spánku a celkovú pohodu. Tieto informácie vám poskytnú základ pre udržanie zdravého životného štýlu a prevenciu zdravotných problémov.

Navigácia GPS a plánovanie trasy
Vďaka zabudovanému modulu GPS a digitálnemu kompasu môžete ľahko plánovať trasy pre outdoorové aktivity, sledovať svoju polohu v reálnom čase a nikdy sa nestratiť počas turistiky alebo cyklistiky. Táto funkcia je neoceniteľná pre milovníkov prírody a dobrodruhov, ktorí radi objavujú nové miesta.

Hudobný prehrávač na motiváciu počas športovania
Ovládajte hudbu v telefóne priamo z hodiniek a vychutnajte si svoj obľúbený zoznam skladieb počas tréningu, ktorý vám dodá energiu, motiváciu a zlepší náladu. Hudba vám môže pomôcť prekonať fyzické a psychické prekážky a dosiahnuť lepšie výsledky v športovom úsilí.

Vodotesnosť a nárazuvzdornosť
North Edge CrossFit 3 je navrhnutý tak, aby odolal vode, nárazom a rôznym poveternostným podmienkam, čo z neho robí ideálneho spoločníka na každodenné používanie, náročné športové aktivity a dobrodružstvá v prírode. Vďaka týmto funkciám sa nemusíte obávať poškodenia hodiniek počas náročných aktivít alebo nepriaznivých poveternostných podmienok.

Kompatibilita so smartfónmi
Hodinky CrossFit 3 možno jednoducho spárovať so smartfónom, čo vám umožní prijímať upozornenia na prichádzajúce hovory, textové správy, e-maily a správy z chatovacích aplikácií. Vďaka tejto kompatibilite môžete zostať v kontakte so svetom a byť vždy informovaní o dôležitých udalostiach bez toho, aby ste museli neustále kontrolovať telefón.

Predpoveď počasia a klimatické informácie
Vďaka funkcii predpovede počasia budete mať vždy prehľad o aktuálnom počasí, teplote, vlhkosti a ďalších klimatických podmienkach, čo vám pomôže lepšie plánovať svoje aktivity a pripraviť sa na rôzne podmienky. Táto funkcia vám môže ušetriť čas a frustráciu z neočakávaných zmien počasia.

Štýlový dizajn a výber materiálov
Hodinky North Edge CrossFit 3 kombinujú moderný dizajn s kvalitnými materiálmi, ktoré zaručujú dlhú životnosť a pohodlie pri nosení. Vďaka širokej škále farieb a štýlov si môžete vybrať hodinky, ktoré najlepšie vyhovujú vášmu vkusu a osobnému štýlu.

Výdrž batérie a možnosť dobíjania
Hodinky CrossFit 3 majú vysokokapacitnú batériu, ktorá zaručuje dlhú výdrž na jedno nabitie, čo vám umožní používať hodinky bez potreby častého nabíjania. Okrem toho možno hodinky ľahko nabíjať pomocou magnetického nabíjacieho kábla, čo zvyšuje celkové pohodlie používateľa.

parametry produktu

TECH SPEC

Dodatočné parametre

Kategória: Chytré hodinky na behanie
Hmotnosť: 0.065 kg

Affiliate program