Prečo North Edge?

SYMBOL-removebg-preview

North Edge sú tu pre všetkých, ktorí nechcú robiť kompromisy a túžia po hodinkách vhodných na každú príležitosť. Hodinky, ktoré sa pýšia vysokou odolnosťou, športovými režimami, elegantným dizajnom a skvelým pomerom ceny a výkonu, boli prvýkrát zostrojené v roku 1999 čínskym inžinierom Jiang Nanom pre vojakov Čínskej ľudovej oslobodeneckej armády. Prvý model bol vybavený kompasom a vynikal vysokou odolnosťou proti vode aj nárazom. Odvtedy vyvinula spoločnosť North Edge pre svoje hodinky nielen množstvo šikovných funkcií, ale navyše doviedla k dokonalosti aj ich odolnosť. Pokiaľ hľadáte hodinky, ktoré môžete použiť pri hodine jogy, výlete do hôr, plaveckom tréningu a zároveň počas každého bežného pracovného dňa, North Edge sú pre vás tie pravé.

Prečo sa spoľahnúť na hodinky North Edge?

North Edge sú šikovné hodinky, ktoré sa chvália dokonalým pomerom ceny a výkonu, moderným elegantne športovým dizajnom a pokročilými funkciami, ktoré sa vám budú hodiť na každom kroku. 

Sú vybavené športovými režimami, zdravotnými funkciami a meračom kvality spánku, takže s vami bez problémov zvládnu náročný športový tréning a ešte strážia vaše zdravie. Vďaka pokročilým notifikáciám, časovým funkciám a synchronizovanému kalendáru ich využijete aj počas pracovného dňa plného schôdzok. Kompas, barometer, výškomer a odolnosť proti vode a prachu ich navyše predurčujú na zvládnutie tých najnáročnejších podmienok a robia z nich robia perfektného parťáka pre každé vaše dobrodružstvo. Či už je váš deň plný športu a dobrodružstva, pracovných schôdzok alebo len odpočinku, hodinky North Edge vždy splnia vaše očakávania.

Spoločné funkcie hodiniek North Edge

Športové funkcie
 Hodinky North Edge sú vybavené krokomerom, meračom vzdialenosti, spálených kalórií, gravitačným senzorom a akcelerometrom, ktorý je schopný rozpoznať, akému športu sa práve venujete. Vďaka pravidelnému monitoringu budete mať dokonalý prehľad o svojich športových výkonoch. 

Meranie srdcovej frekvencie a tlaku
 Okrem športových funkcií ponúka North Edge tiež meranie srdcového tepu, ktoré môže pomôcť odhaliť napríklad aj srdcovú arytmiu. Hodinky zaznamenávajú hodnoty počas celého dňa a dáta zhromažďujú pre pravidelné štatistiky. Strážte si svoje zdravie s hodinkami North Edge.

Outdoorové funkcie
 Nebojte sa s hodinkami North Edge podnikať všemožné dobrodružstvá. Tieto hodinky boli stvorené do náročných podmienok a zvládnu s vami kadejaký outdoorový výlet. Sú vybavené vodeodolnosťou, takže sa s nimi môžete bez obáv aj potápať, výškomerom, barometrom a kompasom, ktoré vám pomôžu s orientáciou. 

Notifikácia z mnohých aplikácií
 Spoľahnite sa na hodinky, ktoré vás informujú o všetkom, čo sa kde šustne. Vďaka pokročilému systému notifikácií neprídete o jedinú udalosť. Hodinky North Edge zobrazujú informácie o prijatých SMS správach, správach z chatovacích aplikácií, aktualizáciách na sociálnych sieťach či prijatých e-mailoch. 

Inteligentná aplikácia pre smart watch North Edge
 Pre šikovné hodinky North Edge je k dispozícii pokročilá aplikácia, ktorá umožňuje upravovať nastavenia vašich hodiniek, nastavovať alarm, meniť notifikácie a sledovať namerané hodnoty a grafy. Aplikácia je na stiahnutie pre Android aj iOS.

Ďalšie pokročilé funkcie
 S hodinkami North Edge získate úplnú kontrolu nad svojim smartfónom bez toho, aby ste ho vôbec vyberali z vrecka. Využite množstvo šikovných funkcií a aplikácií, ktoré vám šikovné hodinky North Edge ponúkajú, a ovládajte spúšť mobilného fotoaparátu alebo hudobný prehrávač vo vašom telefóne. 

Elegantný dizajn a odolné materiály
 Spoločným menovateľom hodiniek North Edge je nielen prémiový dizajn, za ktorý sa nebudete hanbiť ani v divadle alebo na pracovnej schôdzke, ale tiež vysoko odolné materiály, ako sú nehrdzavejúca oceľ, TPU alebo minerálne sklo. Tie všetky chránia hodinky pred poškodením na vašich dobrodružstvách. Nebojte sa riskovať, hodinky North Edge vás podržia za každej situácie.

SK proč north edge bild

 

Affiliate program