GAVIA BLACK

Klasický dizajn, pokročilé funkcie. Hodinky GAVIA sú určené pre najnáročnejších zákazníkov. Klasický dizajn obsahuje výškomer, barometer, kompas a ukazovateľ svetového času. Hodinky sú odolné aj voči nízkym teplotám. Dovoľte, aby vás NORTH EDGE GAVIA preniesol za hranice možností. Najlepší si zaslúžia to najlepšie.

štandardná cena: €158 –24 % €119 €99 bez DPH
Dostupnosť: Skladom
Môžeme doručiť do:
22.7.2024
Kód: GAV/BLC
GAVIA BLACK
GAVIA BLACK
€158 –24 %
14 dní na vrátenie
14 dní na vrátenie
V prípade, že s hodinkami nie ste z akéhokoľvek dôvodu spokojní, ponúkame možnosť vrátenia tovaru bez udania dôvodu do 14 dní od nákupu.
Rýchla expedícia do 24 hodín!
Rýchla expedícia do 24 hodín!
Vašu objednávku odošleme do 24 hodín od objednania.

Podrobný popis

GAVIA sú inteligentné hodinky pre všetky vaše zážitky pod vodou, na súši aj vo vzduchu. Je vybavený výškomerom, barometrom so 48-hodinovým záznamom tlaku vzduchu, digitálnym kompasom, teplomerom a režimom potápania do hĺbky 50 metrov. Zaznamenávajú aj vaše kroky a prejdenú vzdialenosť, takže budete mať prehľad o svojej športovej aktivite. Tieto inteligentné hodinky vás dostanú na vrchol.

Prečo práve NORTH EDGE GAVIA?

  • Režim potápania do hĺbky 50 metrov
  • Vodotesnosť do hĺbky 200 metrov
  • Výškomer, barometer a kompas
  • Monitor dennej aktivity
  • Zobrazenie svetového času
  • Dlhá životnosť batérie a vysoká odolnosť

Banner-pc

Režim potápania
Hodinky GAVIA sú vodotesné do hĺbky až 200 metrov a majú aj režim ponorenia do 50 metrov , ktorý zaručuje odolnosť voči tlaku do 20 barov. Preto sa s ním môžete potápať bez obáv. Počas ponoru hodinky zobrazujú čas ponoru, hĺbku a teplotu vody. Vďaka podsvieteniu uvidíte všetky detaily aj v najväčšej hĺbke.

Výškomer a barometer
Nečaká vás žiadne dobrodružstvo. Nenechajte si ujsť ani jeden zážitok so zariadením NORTH EDGE GAVIA. Je vybavený výškomerom, ktorý zobrazuje relatívnu nadmorskú výšku, teplotu a rýchlosť stúpania . Hodinky vám vďaka zabudovanému barometru poskytnú aj informácie o tlaku vzduchu. Tieto vlastnosti oceníte nielen pri zdolávaní horských vrcholov, ale aj pri potápaní.

Digitálny kompas a teplomer
Hodinky GAVIA od spoločnosti NORTH EDGE sú vybavené aj kompasom magnetickej deklinácie, ktorý ukazuje uhlový rozdiel medzi smermi k zemepisnému a magnetickému pólu Zeme. Ručička hodiniek ukazuje na sever. Okrem toho je vybavený aj teplomerom, ktorý meria teplotu okolia.

Funkcie času a zobrazenie svetového času
Okrem presného času a aktuálneho dátumu hodinky GAVIA zobrazujú aj svetový čas. Túto funkciu oceníte najmä pri cestovaní. Na hodinkách môžete používať aj režim odpočítavania a stopiek.

Monitor dennej aktivity
Majte dokonalý prehľad o svojich športových aktivitách. Hodinky NORTH EDGE GAVIA sú vybavené aj krokomerom, ktorý meria prejdenú vzdialenosť a spálené kalórie. Okrem toho má aj stopky, funkciu odpočítavania a režim duálneho času a zobrazuje aj svetový čas.

Klasický dizajn a vysoká odolnosť
Dizajn týchto hodiniek je skutočne neprehliadnuteľný. Kombinuje klasickú eleganciu s moderným štýlom a zvýšenou odolnosťou. Telo hodiniek je vyrobené z nehrdzavejúcej ocele a sklo je odolné voči poškodeniu a vysokému tlaku. Okrem toho sú hodinky odolné aj voči nízkym teplotám, čo oceníte najmä pri horských túrach alebo potápaní pod vodou.

Inteligentné hodinky s klasickou batériou
Výhodou týchto hodiniek je použitie klasickej hodinkovej batérie, ktorá vydrží až niekoľko mesiacov používania. Hodinky sú kompatibilné s gombíkovou batériou CR2430. Tento typ batérie je vybavený článkom typu Li a ponúka vysokú kapacitu, nízku hmotnosť a takmer nulovú možnosť vytečenia.GAVIA-2_16_1

Dodatočné parametre

Kategória: Hodinky na potápanie
Hmotnosť: 0.135 kg

Affiliate program