APACHE 46 BLACK

Inteligentné hodinky NORTH EDGE APACHE 46 sú vybavené okrúhlym displejom s priemerom 46 mm, takže sú o 4 mm užšie ako model APACHE 3. Sú vybavené športovými funkciami, ako aj teplomerom, barometrom alebo kompasom.

štandardná cena: €109 –14 % €93 €78 bez DPH
Dostupnosť: Skladom
Môžeme doručiť do:
22.5.2024
Kód: APACHE46B
APACHE 46 BLACK
APACHE 46 BLACK
Akcia Novinka
€109 –14 %
14 dní na vrátenie
14 dní na vrátenie
V prípade, že s hodinkami nie ste z akéhokoľvek dôvodu spokojní, ponúkame možnosť vrátenia tovaru bez udania dôvodu do 14 dní od nákupu.
Rýchla expedícia do 24 hodín!
Rýchla expedícia do 24 hodín!
Vašu objednávku odošleme do 24 hodín od objednania.

Podrobný popis

APACHE 46, to sú hodinky pre nepohodlných. Majú funkcie času, predpovede počasia, presný výškomer, barometer a dokonca aj kompas. Vďaka kvalite použitých materiálov sú tiež veľmi odolné a vodotesné až do hĺbky 50 metrov. Integrovaný krokomer zaznamenáva každý váš krok a počíta spálené kalórie.

Prečo NORTH EDGE APACHE 46?

  • Majú výškomer, barometer a kompas
  • Monitor dennej aktivity zaznamenáva kroky a kalórie
  • Integrovaný teplomer a presná predpoveď počasia
  • Vodotesnosť do hĺbky až 50 metrov
  • Vyrobené z odolných materiálov
  • Pokyny v českom jazyku

BANER


Rozdiely medzi APACHE série 3 a APACHE 46
AP46 vs. AP3

Odolný podsvietený displej
Displej hodiniek NORTH EDGE APACHE 46 má priemer 46 mm, čo postačuje na zobrazenie všetkých dôležitých informácií. Okrem zobrazenia času tu nájdete aj hodnoty namerané krokomerom, teplotu a ďalšie hodnoty vybraných funkcií. Vďaka podsvieteniu nestratíte prehľad ani v najväčšej tme. Na zvýšenie odolnosti je displej pokrytý tvrdeným sklom.

Kvalita a trvanlivosť na prvom mieste
Hneď ako vezmete do ruky model APACHE 46, je jasné, že boli použité len tie najkvalitnejšie materiály. Puzdro je vyrobené z čiernej nehrdzavejúcej ocele s protišmykovou úpravou. Remienok hodiniek je vyrobený z vysoko pevnej a odolnej gumy, ktorá sa pohodlne nosí, rýchlo schne a dlho si zachováva svoju kvalitu a farbu.

Miestny a svetový čas
Hodinky NORTH EDGE APACHE 46 zobrazujú okrem dátumu a času v aktuálnej lokalite aj svetový čas, čo ocenia najmä vášniví cestovatelia. Majú tiež budík, časovač odpočítavania a stopky. Funkcia predpovede počasia vám navyše umožní zistiť, aké teploty môžete očakávať v nasledujúcich dňoch.

Pretože každý krok sa počíta
APACHE 46 je ideálny pre všetkých športových nadšencov, milovníkov prírody a cestovateľov . Okrem iného majú zabudovaný krokomer, ktorý zaznamenáva každý krok na vašej ceste. Okrem krokov hodinky počítajú aj prejdenú vzdialenosť a spálené kalórie.

Nikdy nesprávnym smerom
Každý cestovateľ vie, že cieľom je cesta. S NORTH EDGE APACHE 46 bude každá cesta nielen dobrodružná, ale aj bezpečná. Vďaka zabudovanému digitálnemu kompasu budete vždy vedieť, kde sa nachádzate a ktorým smerom sa máte vydať.

Na turistické a horolezecké výpravy
Ak máte dobrodružstvo v krvi, APACHE 46 je tým správnym partnerom na každú cestu. Okrem kompasu sú vybavené aj výškomerom a barometrom, ktoré využijete pri horských túrach, horolezeckých výpravách a dlhších výletoch do prírody. Na displeji hodiniek môžete sledovať nadmorskú výšku, rýchlosť stúpania, tlak vzduchu a ďalšie údaje.

Počasie vás už neprekvapí
Neexistuje zlé počasie, iba zlé vybavenie. S modelom APACHE 46 už nikdy nebudete ľutovať, že ste sa vydali na túru v zlom počasí. Hodinky sú vybavené digitálnym teplomerom, ktorý nepretržite meria okolitú teplotu, ako aj veľmi presnou predpoveďou počasia, vďaka ktorej presne viete, kedy sa máte ukryť pred poludňajším slnkom alebo silným dažďom.

SPECIFIKACE2

použíte materiáy

NORTH EDGE APACHE WATCH FAQ:

Aké sú typy pások na stránke North Edge Apache 46?
V našej ponuke nájdete hodinky North Edge Apache 46 s nylonovým alebo gumovým remienkom.

Akú batériu používajú hodinky North Edge Apache 46?
Hodinky používajú batériu CR2032.

Je North Edge Apache 46 kompatibilný s mobilnými telefónmi?
Nie, hodinky nemajú funkciu na pripojenie k mobilným telefónom.

Majú hodinky North Edge stopky Apache 46?
Áno, hodinky majú funkciu stopiek a časovača.

Dodatočné parametre

Kategória: Vojenské chytré hodinky
Hmotnosť: 0.095 kg

Affiliate program