APACHE 3 BLACK

Prebuďte v sebe bojovníka. Hodinky NORTH EDGE APACHE s vami zvládnu horskú túru, skok padákom aj zísť divokú rieku. Vydajte sa za dobrodružstvom s hodinkami vybavenými výškomerom, barometrom a kompasom. S hodinkami, ktoré boria všetky hranice.

štandardná cena: €97 –16 % €81 €68 bez DPH
Dostupnosť: Skladom
Môžeme doručiť do:
14.6.2024
Kód: APACHE/BLC
APACHE 3 BLACK
APACHE 3 BLACK
Tip
€97 –16 %
14 dní na vrátenie
14 dní na vrátenie
V prípade, že s hodinkami nie ste z akéhokoľvek dôvodu spokojní, ponúkame možnosť vrátenia tovaru bez udania dôvodu do 14 dní od nákupu.
Rýchla expedícia do 24 hodín!
Rýchla expedícia do 24 hodín!
Vašu objednávku odošleme do 24 hodín od objednania.

Podrobný popis

Hodinky NORTH EDGE APACHE nesú meno Indiánskeho kmeňa Apačov. Rovnako ako tento kmeň sa pýši húževnatosťou a bojovným duchom. Sú vybavené monitorom dennej aktivity, vysoko presným výškomerom, barometrom, predpoveďou počasia a kompasom. Vyrobené sú z vysoko odolnej nehrdzavejúcej ocele, displej je chránený temperovaným sklom a navyše sú vodeodolné až do hĺbky 50 metrov. Toto sú hodinky pre skutočných dobrodruhov, ktoré vás podržia na každej vašej ceste. 

Prečo NORTH EDGE APACHE?

  • Presný 3D monitor dennej aktivity
  • Výškomer, barometer a kompas
  • Teplomer a predpoveď počasia
  • Vodeodolnosť 5 ATM (do hĺbky 50 metrov)
  • Ukazovateľ svetového času
  • Hodinky sú vyrobené z vysoko odolných materiálov

SK apache banner black

Prehľadný displej s podsvietením
 Okrúhly 1,97” FSTN displej hodiniek APACHE ukazuje presný časový údaj, okolo ktorého sú prehľadne zobrazené namerané hodnoty a ďalšie funkcie. Vďaka nočnému podsvieteniu navyše budete mať o nameraných hodnotách prehľad aj za tmy. 

Odolné telo a pohodlný opasok
 Hodinky NORTH EDGE APACHE majú telo z nehrdzavejúcej ocele v originálnej čiernej úprave s rytým vzorom. Displej je krytý temperovaným sklom, ktoré ho chráni pred poškodením. Opasok hodiniek je vyrobený z vysoko pevnej a odolnej gumy, ktorá zaručuje komfort pri nosení, rýchlo schne a zachováva si svoj tvar a farbu. Toto sú hodinky pripravené na všetko. 

Časové funkcie
 Chytré hodinky NORTH EDGE APACHE sú vybavené ukazovateľom dátumu a času, alarmom, odpočítavacím meračom a stopkami. Vášniví cestovatelia ocenia aj ukazovateľ aktuálneho svetového času. Na mape sveta jednoducho nájdete krajinu, ktorá vás zaujíma, a ihneď zistíte aktuálny čas. 

Monitor dennej aktivity
 Monitor dennej aktivity s 3D presnosťou zaručuje, že bude zaznamenaný každý váš krok. Okrem krokov hodinky zaznamenávajú tiež vzdialenosť, ktorú ste ušli, a počítajú spálené kalórie. 

Výškomer a barometer
 Hodinky APACHE sú nepostrádateľnou výbavou každého dobrodruha. Sú totiž vybavené výškomerom a barometrom, ktoré sa hodia predovšetkým pri horských túrach a horolezeckých výpravách. Na hodinkách NORTH EDGE potom môžete sledovať graf trendu nadmorskej výšky, rýchlosť stúpania, trend tlaku vzduchu a ďalšie hodnoty.

Digitálny kompas pre každú vašu cestu
 Či už vás dobrodružstvo zaveje na úpätí hôr, do samého srdca púšte alebo pod hladinu oceánu, s hodinkami NORTH EDGE APACHE so zabudovaným digitálnym kompasom budete presne vedieť, kde sa práve nachádzate. 

Predpoveď počasia a teplomer
 Búrka ani krúpy vás neprekvapia. V hodinkách APACHE je k dispozícii vysoko presná predpoveď počasia a digitálny teplomer, ktorý priebežne meria teplotu okolia. Vďaka tomu budete presne vedieť, aká je momentálna teplota a aké bude počasie v najbližších dňoch. 

Vodeodolnosť do 50 metrov
 Na vašej výprave vás nič nezastaví. Ani voda. S hodinkami NORTH EDGE APACHE s vodeodolnosťou 5 ATM totiž môžete bez obáv plávať, potápať sa alebo schádzať rieku. Hodinky sú pritom vodeodolné až do hĺbky 50 metrov. 

Výdrž batérie
 
Batéria vydrží až 365 dní. Pri znížení kapacity batérie na minimum uvidíte na displeji upozornenie, koľko času približne zostáva do úplného vybitia.

                                           

SK apache použité materiály (1)

                

ČASTO KLADENÉ OTÁZKY O HODINKÁCH NORTH EDGE APACHE:

Aké sú rozmery remienka hodiniek North Edge Apache?
 Remienok hodiniek je široký 2,4 cm a dlhý 22,45 cm.
(+ 5 cm priemer a dostanete celkovú dĺžku hodiniek)

Dá sa remienok hodiniek North Edge Apache vymeniť?
 Áno, remienok hodiniek je možné vymeniť.
Tu si môžete pozrieť ponuku remienkov pre hodinky Apache. Remienky hodiniek North Edge Apache

Aký typ batérie používajú hodinky North Edge Apache?
 Naše hodinky Apache fungujú na spoľahlivú batériu CR2032, ktorá je ľahko dostupná a vymeniteľná.

Ako dlho vydrží batéria v hodinkách North Edge Apache?
 S batériou CR2032 môžete očakávať, že vaše hodinky Apache budú nepretržite fungovať a poskytovať plný výkon približne jeden rok. Okrem toho sú hodinky vybavené indikátorom stavu batérie, ktorý vás včas upozorní na potrebu výmeny batérie, čím sa zabezpečí bezproblémové používanie.

Sú hodinky North Edge Apache kompatibilné s mobilnými telefónmi?
 Nie, hodinky nemajú funkciu na pripojenie k mobilným telefónom.

Majú hodinky North Edge Apache stopky?
 Okrem mnohých iných užitočných funkcií sú hodinky Apache vybavené aj stopkami a časovačom, takže môžete sledovať svoj čas a výkon.    

                                                     

Dodatočné parametre

Kategória: Vojenské chytré hodinky
Hmotnosť: 0.112 kg

Affiliate program