APACHE 46

Chytré hodinky NORTH EDGE APACHE 46 sú osadené okrúhlym displejom s priemerom 46 mm a sú tak o 4 mm užšie ako model APACHE 3. Sú vybavené športovými funkciami, ale aj teplomerom, barometrom či kompasom.

štandardná cena: €109 –14 % €93 €78 bez DPH
Dostupnosť: Skladom
Môžeme doručiť do:
14.6.2024
Kód: APACHE46
APACHE 46
APACHE 46
Akcia Tip
€109 –14 %
14 dní na vrátenie
14 dní na vrátenie
V prípade, že s hodinkami nie ste z akéhokoľvek dôvodu spokojní, ponúkame možnosť vrátenia tovaru bez udania dôvodu do 14 dní od nákupu.
Rýchla expedícia do 24 hodín!
Rýchla expedícia do 24 hodín!
Vašu objednávku odošleme do 24 hodín od objednania.

Podrobný popis

APACHE 46, to sú hodinky do nepohody. Disponujú časovými funkciami, predpoveďou počasia, presným výškomerom, barometrom a dokonca kompasom. Vďaka kvalite použitých materiálov sú taktiež vysoko odolné a vodeodolné do hĺbky až 50 metrov. Integrovaný krokomer zaznamená každý váš krok a počíta spálené kalórie.

Prečo NORTH EDGE APACHE 46? 

  • Disponujú výškomerom, barometrom a kompasom
  • Monitor dennej aktivity zaznamenáva kroky aj kalórie
  • Integrovaný teplomer a presná predpoveď počasia
  • Vodeodolnosť do hĺbky až 50 metrov
  • Vyrobené z odolných materiálov

BANER

Rozdiely medzi APACHE sériového radu 3 a APACHE 46

SK AP46 vs. AP3 (800 × 700 px)

Odolný displej s podsvietením
Displej hodiniek NORTH EDGE APACHE 46 má priemer 46 mm, čo bohato stačí na zobrazenie všetkých dôležitých informácií. Vedľa časového údaja na ňom nájdeme hodnoty namerané krokomerom, teplotu a ďalšie hodnoty zvolených funkcií. Vďaka podsvieteniu navcí nestratíte prehľad ani v najväčšej tme. Pre zvýšenie odolnosti je displej kryt temperovaným sklom.

Kvalita a odolnosť na prvom mieste
Akonáhle hodinky APACHE 46 vezmete do ruky, ihneď vám bude jasné, že boli použité len tie najkvalitnejšie materiály. Puzdro je vyrobené z čiernej nehrdzavejúcej ocele v protišmykovej úprave, opasok je vyrobený z pružného a pritom pevného nylonu, ktorý je pohodlný pri nosení, rýchloschnúci a dlhodobo si zachováva kvalitu a farbu.

Miestny aj svetový čas
Popri dátume a čase v aktuálnom mieste ukazujú hodinky NORTH EDGE APACHE 46 aj svetový čas, ktorý ocenia predovšetkým vášniví cestovatelia. Ďalej disponujú alarmom, odpočítavacím meračom a stopkami. Vďaka funkcii predpoveď počasia si navyše zistíte, aké teploty vás v nadchádzajúcich dňoch čakajú.

Pretože každý krok sa počíta
APACHE 46 sú ideálne pre všetkých nadšených športovcov, outdoorových nadšencov a cestovateľov. Okrem iného totiž disponujú vstavaným krokomerom, ktorý zaznamená každý krok vašej cesty. Popri krokoch hodinky počítajú tiež vzdialenosť, ktorú ste ušli, aj spálené kalórie.

Nikdy zlým smerom
Každý cestovateľ vie, že práve cesta je cieľ. S hodinkami NORTH EDGE APACHE 46 bude každá cesta nielen dobrodružná, ale aj bezpečná. Vďaka zabudovanému digitálnemu kompasu totiž budete vždy iste vedieť, kde sa práve nachádzate a akým smerom sa vydať.

Na túru aj horolezeckú výpravu
Pokiaľ máte dobrodružstvo v krvi, hodinky APACHE 46 sú tým pravým parťákom na každú vašu cestu. Okrem kompasu sú vybavené aj výškomerom a barometrom, ktoré využijete pri horských túrach, horolezeckých výpravách aj dlhších výletoch do prírody. Na displeji svojich hodiniek môžete sledovať nadmorskú výšku, rýchlosť stúpania, tlak vzduchu a ďalšie údaje.

Počasie vás už neprekvapí
Neexistuje zlé počasie, iba zlé vybavenie. S hodinkami APACHE 46 už nikdy nebudete ľutovať, že ste na túru vyrazili za zlého počasia. V hodinkách je k dispozícii digitálny teplomer, ktorý priebežne meria teplotu okolia a taktiež vysoko presná predpoveď počasia, vďaka ktorej budete presne vedieť, kedy sa schovať pred poludňajším slnkom alebo úporným dažďom.

SPECIFIKACE2

použíte materiáy

Dodatočné parametre

Kategória: Vojenské chytré hodinky
Hmotnosť: 0.095 kg

Affiliate program