Vrátenie tovaru v zákonnej lehote 14 dní

STAROSTLIVO SI PREČÍTAJTE POKYNY NA VRÁTENIE TOVARU. PREDAJTE TAK DLHÉMU VYBAVENÍ VAŠEJ ŽIADOSTI. ĎAKUJEME. TEAM NORTH EDGE

Vrátenie tovaru v zákonnej lehote 14 dní 

Postup pri vrátení tovaru:

  1. Vyplňte vzorový formulár pre odstúpenie od zmluvy, na stiahnutie tu: vzorový formulár vrátenia
  2. Vložte výrobok do škatule, najlepšie tak, ako ste ho od nás dostali. Priložte vyplnený a podpísaný formulár na vrátenie tovaru.
  3. Pošlite svoj balík cez Zásilkovňu zadarmo:
    Vezmite balík na ktorékoľvek výdajné miesto Zásilkovny. Operátorovi nahláste kód 99754336,
    Operátor vytlačí štítok, nalepí ho na zásielku a vydá vám potvrdenie.

    Na tomto odkaze nájdete informácie o tom, kde nájdete najbližšie výdajné miesto: POBOČKY ZÁSILKOVNYV žiadnom prípade nezasielajte tovar na dobierku! Nebude prijaté a bude odoslané späť.

 Čo sa stane po návrate?

Kontrola zásielky - po prijatí skontrolujeme zásielku podľa prijatého formulára na vrátenie tovaru. Po kladnom overení od nás dostanete informácie na e-mailovú adresu uvedenú v objednávke. Nezabudnite, že vrátenie sa nevzťahuje na výrobky, ktoré vykazujú známky používania.
 

Vrátenie peňazí - peniaze za vrátený tovar vám zašleme na váš bankový účet čo najskôr, zvyčajne do 7 dní od prijatia reklamácie na naše reklamačné oddelenie, najneskôr však do 14 dní odo dňa odstúpenia od zmluvy, nie však skôr, ako bude vrátený tovar doručený späť na reklamačné oddelenie. O jeho stave vás budeme kontaktovať e-mailom.

 Oprava nákupního dokladu - na uvedenú e-mailovú adresu vám zašleme opravený doklad.

V prípade, že niektorá z vyššie uvedených podmienok nebude splnená, odstúpenie od spotrebiteľskej zmluvy, žiaľ, nebudeme môcť akceptovať a tovar bude vrátený na náklady odosielateľa.

Affiliate program